Małgorzata Górnicka

Małgorzata Górnicka

CV

Absolwentka specjalności trenersko-instruktorskiej na wydziale Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

• Trener II klasy judo,
  • Instruktor Kulturystki
  • Instruktor Odnowy Biologicznej.
  • Kurs kwalifikacyjny „Oragnizacja i zarządzenie Oswiatą” we Wrocławskim Centrum doskonalenia Nauczycieli
  • Studia podyplomowe „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” w Wyższej Szkole Bankowe we Wrocławiu
  • Studia podyplomowe „Trener biznesu” w Wyższej Szkole Bankowe we Wrocławiu
  • Studia podyplomowe „Całożyciowe poradnictwo edukacyjno – zawodowe”” w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

/RK/

O moich zajęciach

„Celem prowadzonych przez mnie zajęć jest wspomaganie harmonijnego rozwoju psychofizycznego i społecznego uczestników, kształtowanie nawyków prozdrowotnych, rozwój zainteresowań sportowych, wiedzy i umiejętności techniczno - taktycznych judo (w tym umiejętności bezpiecznego upadania), tworzenie bezpiecznych warunków i atmosfery wzajemnego szacunku podczas zajęć. Prowadzone przez mnie zajęcia mają charakter rekreacyjno – ruchowy, ze szczególnym uwzględnieniem wychowawczych walorów judo i sportu w ogóle.”

Cele kształcenia i wychowania – zajęcia JUDO

• Wspomaganie harmonijnego rozwoju psychofizycznego uczestników zajęć
  • Wspomaganie rozwoju społecznego uczestników zajęć
  • Wyposażenie uczestników zajęć w wiedzę o aktywności i rekreacji ruchowej jako części kultury fizycznej