Paweł Kokowski

Paweł Kokowski

CV

Zajmuje się tańcem, choreografią, ruchem od ponad 25 lat. Laureat wielu fastiwali tanecznych oraz turnieji tanecznych. Instruktor tańca grupy tanecznej Style Addicted w latach 2008-2012, z którą zdobyla wiele nagród w turniejach tanecznych w kategorii hiphop. Nauczyciel warsztatów na terenie Polski oraz Europy. Choreograf m.in. „One year to go” widowisko na rok przed otwarciem ME w piłce nożnej Euro 2012 , kierownik artystyczny otwarcia sezonu koszykarskiego 2007/2008 w hala Orbita, choreograf meczu gwiazd Polska – Czechy w Hali Stulecia. W latach 2015-2018 instruktor tańca grupy Twister w MDK Krzyki Wrocław. Finalista castingu tanecznego Viva Selections Dance Academy na antenie Viva Polska.Tancerz spektaktu „Przygody Hucka Finna” Teatr Polski we Wrocławiu oraz „Zaczarowane Podwórko” Teatr Muzyczny Capitol. Cały czasz szkoli się w różnych technikach tanecznych poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz warsztatach tanecznych. Jako nauczyciel tańca dba o dobrą i miłą atmosferę na zajęciach. Przekazuje wiedzę w sposób ciekawy jednocześnie integruje uczestników zajęć.

Certyfikat Instruktora Tańca

Ukończony Kurs opiekuna Grupy

Kurs choreografii i insturktora tańca.

O moich zajęciach

Wiek uczestników: 5-18 lat

Grupa I wiek 5-7 lat

Grupa II wiek 7-9 lat