Ewa Bylok

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewa Bylok

CV

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie fizyczne, specjalność Fitness, gdzie zdobyłam uprawnienia instruktora akrobatyki sportowej oraz aerobiku. Ukończyłam również Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Wychowanie przedszkolne i Edukacja wczesnoszkolna. Doświadczenie zawodowe zbieram pracując z ludźmi w różnym wieku. Dbam o sprawność fizyczną zarówno przedszkolaków jak i osób starszych.

certyfikat ewa

 

/RK/

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O moich zajęciach

Akrobatyka sportowa wszechstronnie rozwija młodego człowieka. Uczymy się i doskonalimy elementy zwinnościowo - akrobatyczne, takie jak przewroty w przód, w tył, przerzuty bokiem, stania na rękach.
Poza indywidualnymi ćwiczeniami pracujemy również nad budowaniem zespołów dwójkowych, trójkowych. Rozwijamy poczucie rytmu, dbamy o estetykę ruchu i prawidłową postawę ciała.
Poza kształtowaniem sprawności fizycznej dzieci uczą sie pracować w grupie, budują poczucie własnej wartości. Zajęcia mają duży wpływ na rozwój samodzielności.
Zajęcia, które prowadzę

Moje sukcesy

  • I miejsce na Mistrzostwach Polski w Aerobiku Sportowym w kategorii trójek, 2007r.
  • V miejsce na Mistrzostwach Polski w Akrobatyce sportowej w konkurencji dwójek kobiet, 2005r.
  • I miejsce na Pucharze Polski w Akrobatyce Sportowej w konkurencji dwójek kobiet, 2001r.

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach?
Please wait