Jacek Chomiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Chomiak

CV

  • Absolwent AWF Wrocław
  • Instruktor pływania
  • Ratownik WOPR. 15-letnia praktyka instruktorska w tym 3 lata w Australii.
  • W okresie wakacyjnym szef ratowników na kąpielisku „Glinianki” 

/RK/

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O moich zajęciach

Pływanieflat 33x33

Sylwetka
    Kluczową zaletą pływania jest to, że ćwiczy ono Twoje ciało bez obciążania stawów i kręgosłupa. Pływanie jest więc rewelacyjne dla osób, które cierpią na problemy ze stawami czy skrzywienia kręgosłupa.
   
Aktywność
    Pływanie sportowe to nie jedyna forma aktywności fizycznej w wodzie, która pomaga schudnąć. Podobny wydatek energetyczny występuje podczas aqua aerobiku, aqua fitnessu i pływania korekcyjnego.
   
Profilaktyka
    Pływanie pełni rolę profilaktyczną i rehabilitacyjną dzięki temu, że podczas ruchu w wodzie angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie. Nawet jeśli nie umiesz pływać, możesz ćwiczyć w wodzie.
   
Relaks
    Pływanie naprawdę odpręża i relaksuje nasze ciało i umysł. Pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego i nabrać dystansu. Pływanie wymęczy nasze ciało, ale jednocześnie da mu odpocząć.
Zajęcia, które prowadzę

Moje sukcesy

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach?
Please wait