Elżbieta Majchrzak

Elżbieta Majchrzak

Artysta Plastyk
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.
Dyplom z Malarstwa u Profesora Grzegorza Zyndwalewicza - 1997 r. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki.

Akademia Muzyczna we Wrocławiu
– Kurs Pedagogiczny – 2000 r.
Od 1997 r. praca w MDK „Fabryczna” na stanowisku: nauczyciel instruktor – Pracownia Malarstwa i Rysynku

/RK/

telefon: (+48)507 725 691

O moich zajęciach

Pracownia malarstwa objęta jest patronatem ASP Wrocław oraz Muzeum Narodowego we Wrocławiu - możliwość organizowania wystaw.

Pracownia malarstwa jest otwarta dla wszystkich uczestników zajęć wg. grafiku. Dziecko wraz z rodzicami samo ustala porę, o której chce przyjść, a także czas jak długo chce zostać.

Zajęcia mają formę indywidualną, nie grupową - każde dziecko może przyjść, a także czas jak długo chce zostać. Zajęcia mają formę indywidualną, nie grupową, każde dziecko może przyjść o dowolnej porze i nie zaburza to przebiegu zajęć. Dzieci pracują we własnym tempie w przyjaznej atmosferze, mogą same wybrać ulubioną technikę malarstwa i doskonalić swój warsztat.

Zajęcia polegają głównie na zabawie, rozwijają wyobraźnię, wyzwalają odwagę i kreatywność, wprowadzają w świat historii sztuki oraz zamiłowanie do niej.

Cele ogólne:

- rozwijanie możliwości wyobraźni, intelektu dziecka

- kształcenie i doskonalenie umiejętności odbioru sztuki

Cele szczegółowe:

Przy pomocy instruktora dziecko potrafi posługiwać się prostymi technikami plastycznymi i umie wykorzystać różne materiały w działalności manualnej.

Zajęcia, które prowadzę

Moje sukcesy