wm

 

WYKAZ WOLNYCH MIEJSC W SEKCJACH
REKRUTACJA na rok szkolny 2018/2019

UWAGA
® wnioski będą przyjmowane tylko na zajęcia, na których są wolne miejsca

® prosimy o zwrócenie uwagi na kryteria wiekowe przy poszczególnych sekcjach

ZAJĘCIA PLASTYCZNE
ZAJĘCIA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY GRUPA WIEKOWA WYKAZ WOLNYCH MIEJSC
SZKŁO ARTYSTYCZNE Anna Gałuszka 6-20 lat wolne miejsca
GRAFIKA WARSZTATOWA Agnieszka Gębicka od 7 lat wolne miejsca
DECOUPAGE Katarzyna Konarska 7-20 lat wolne miejsca
MAŁA DEKORATORNIA Agata Łoposzko-Kołodyńska 6-19 lat wolne miejsca
RYSUNEK, MALARSTWO Elżbieta Majchrzak 4-9 lat wolne miejsca
RYSUNEK, MALARSTWO Mira Puszman-Białostocka 8-21 lat wolne miejsca
EKOPLASTYKA Anna Ratowska 4-13 lat wolne miejsca
CERAMIKA Katarzyna Sienkiewicz 7-20 lat wolne miejsca
CERAMIKA Katarzyna Wojewódzka od 6 lat wolne miejsca
ZAJĘCIA MUZYCZNO-ARTYSTYCZNE
ZAJĘCIA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY GRUPA WIEKOWA WYKAZ WOLNYCH MIEJSC
ZAJĘCIA WOKALNE Aleksander Piechaczek Małe Vivo 7-9 lat wolne miejsca
Vivo 10-12 lat
Duże Vivo 13-17 lat
Nutabene od 18 lat
KEYBOARDY Aleksander Piechaczek od 8 lat wolne miejsca
NAUKA GRY NA GITARZE Roman Wróbel początkująca 7-18 lat wolne miejsca
średniozaawansowana 7-18 lat
zaawansowana
7-18 lat
mistrzowska
7-18 lat
brak wolnych miejsc
ZESPOŁY MUZYCZNE Roman Wróbel x brak wolnych miejsc
SZTUKA FILMOWA Magdalena Zambrzycka

7-8 lat

9-12 lat

12-15 lat

wolne miejsca
ZAJĘCIA EDUKACYJNE
ZAJĘCIA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY GRUPA WIEKOWA WYKAZ WOLNYCH MIEJSC
JĘZYK ANGIELSKI średniozaawansowana 10 lat wolne miejsca
średniozaawansowana 13-15 lat
średniozaawansowana 11 lat
początkująca 7 lat
drugi rok nauki - 8 lat
trzeci rok nauki - 9 lat
KOŁO TURYSTYCZNE „WSZĘDOŁAZY” Maria Kempf 7-12 lat wolne miejsca
ZAJĘCIA SPORTOWE
ZAJĘCIA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY GRUPA WIEKOWA WYKAZ WOLNYCH MIEJSC
AKROBATYKA SPORTOWA Ewa Bylok x brak wolnych miejsc
PŁYWANIE

Dominka Komórek

Jacek Chomiak

w wieku szkolnym
(SP - dla kandydatów
z podstawowymi umiejęnościami pływackimi)

wolne miejsca

wymagane podstawowe umiejętności pływackie

JUDO Justyna Dorlet 6-7 lat
7 – 9 lat
od 10 lat
wolne miejsca
SAMOOBRONA Justyna Dorlet

7-9 lat

od 10 lat

wolne miejsca
JUDO Małgorzata Górnicka 5-17 lat wolne miejsca
TANIEC NOWOCZESNY grupa EMPLUA
kl. VI-VIII, szkoły ponadpodst./wyższe
wolne miejsca
grupa
FABRYKA TAŃCA
kl. IV-VI
kl. I-III
grupa
IMPULS
brak wolnych miejsc
TANIEC NOWOCZESNY
Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI
4-6 lat wolne miejsca
7-10 lat
TANIEC NOWOCZESNY Iwona
Lewandowska-Piwnik

7-9 lat

9-11 lat

wolne miejsca
SAMOOBRONA, KARATE, BOKS TAJSKI, MMA Dariusz Majchrzak od 12 lat wolne miejsca
ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWO-SIŁOWE Dariusz Majchrzak od 16 lat wolne miejsca
TENIS STOŁOWY Paweł Parszewski początkująca
7-24 lat
wolne miejsca
zaawansowana
7-24 lat
MINIKOSZYKÓWKA Dziewcząt Joanna Salamon zaawansowana
12-14 lat
(po minimum
2 latach treningu)
wolne miejsca
KOSZYKÓWKA Młodzież Joanna Salamon

zaawansowana

(po minimum
4 latach treningu)

wolne miejsca
SIATKÓWKA Tomasz Wieliczko grupa I: klasy VII-VIII wolne miejsca
grupa II: od 18 lat
grupa III: klasy V-VI
SZACHY Jakub Żeberski podstawowa 6-12 lat wolne miejsca
średniozaawansowana 10-16 lat
zaawansowana
12-25 lat

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach?
Please wait