NZ1

KIDS DESIGN
Prowadzące: Anna Gałuszka  |  Katarzyna Wojewódzka
Czwartek - Grupa I - godz. 13-15  |  Grupa II - 15-17
Tworzymy w ceramice i szkle przedmioty użytkowe, oglądamy, projektujemy, działamy.
W ramach zajęć organizowane będą wycieczki do muzeów,
na wystawy, do huty szkła i do fabryki porcelany.

ZUMBA KIDS
Prowadząca: Anna Łęgowska

Połączenie tańca z zajęciami fitness, ale przede wszystkim to ogromna dawka ruchu i dobrej zabawy.

Jeśli Twoja pociecha, ma dużo energii i chcesz, by spędzała swój wolny czas aktywnie to idealne rozwiązanie!

Zajęcia zacierają granicę między fitness`em a rozrywką poprzez wykorzystanie energetycznej muzyki do ćwiczeń. Jest to dobry początek do rozwijania aktywności fizycznej jak i również przełamania barier i kompleksów. Dzieci uczą się tańca, koordynacji, pamięci ruchowej, a co najważniejsze podczas treningu wytwarzają się endorfiny "hormony szczęścia"  dzięki którym odczuwamy przyjemność oraz stan euforii.

Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci,

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia Zumba Kids trwają 45 minut. Zaczynają się od rozgrzewki,  która ma na celu przygotowanie ciała do wysiłku. W takcie zajęć, oprócz nauki nowych kroków i układów tanecznych jest przeplatana zabawa, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zajęcia dla dzieci.

Podział wiekowy:
Zumba Kids jr.: 4-7 lat
Zumba Kids: 8-12 lat

ŚWIAT ROŚLIN
Prowadzące: Katarzyna Konarska | Anna Ratowska
Zajęcia mają na celu zbliżenie do świata przyrody, próbę artystycznej interpretacji flory, zapoznanie z praktycznym wykorzystaniem roślin z uwzględnieniem pór roku.

Zajęcia będą obejmować:
-tworzenie kompozycji z roślin żywych i suszonych (bukiety, obrazy, lasy w słoiku)
-sadzenie roślin w donicach, zakładanie szklarni i ogródków
-tworzenie wianków i stroików
-ozdabianie przedmiotów z wykorzystaniem roślin
-wyjścia w plener

Zapraszamy dzieci od lat 8, środa godz. 16.00-17.30, sala 21

STRETCHING
Prowadzący: Dariusz Majchrzak

To świadoma praca nad ciałem i jego elastycznością. Zajęcia skupiają się na rozciąganiu i odczuwaniu ciała poprzez ćwiczenia i pozycje zwiekszajace zakres ruchu. Pozycje z czasem zamieniają się w płynne sekwencje tworzące swoistą choreografię..

Korzyści:
- wzmocnienie ścięgien i mięśni
- wyrównanie dysharmonii mięśniowej oraz zapobieganie kontuzjom
- poprawa ukrwienia
- zapobieganie lub łagodzenie dolegliwości bólowych
- relaksacja
- zwiększenie gibkości i zakresu ruchu w stawach
- nadanie mięśniom smukłego i zdrowego wyglądu

Stretching to doskonałe uzupełnienie do każdego rodzaju treningu.

Zajęcia od lat 12

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Prowadzący: Dariusz Majchrzak

WOLNE MIEJSCA NA ZAJĘCIA  W CZWARTEK NA GODZ. 16.00

PEŁNA INFORMACJA U PROWADZĄCEGO!

zajęcia, które poprzez bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające i rozciągające mięśnie kształtują prawidłową sylwetkę.

Celem zajęć jest uzyskanie prawidłowej postawy ciała i zaprogramowanie zdrowych nawyków ruchowych.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe.

Zajęcia zdrowy kręgosłup wykorzystują różnoraki sprzęt, przede wszystkim piłki typu stability ball (duże i małe).

Zalety zajęć:
pomagają wyrobić prawidłową postawę
zmniejszają skutki przeciążeń narządu ruchu powstających np. na skutek noszenia ciężkich tornistrów i plecaków
uelastyczniają mięśnie
poprawiają stabilizację kręgosłupa

Zajęcia dla dzieci od 8-11 lat

Aktualizacja 19.09.2018

Brak zapisów a zajęcia zdrowy kręgosłup godz. 15-16. Są jeszcze wolne miejsca godz. 16-17.

RYSUNEK1

MALOWANIE NA TKANINIE