Rozmiar tekstu:

13 grudnia 2016r. - MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO / Na starcie imprezy stanęło blisko trzydziestu zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych.

mtts2016pp front

W najmłodszej grupie żaczek wygrała Sara Wojciechowska, drugie miejsce zajęła Julia Bilska, a trzecie Lena Łuczak. Wśród żaków najlepszy okazał się Benjamin Majchrzak, drugie miejsce zajął Krzysztof Bogusz, a trzecie Szymon Samol.
W kategorii młodziczek wygrała Zuzanna Gałka , druga była Eliza Gieysztor, a trzecie miejsce wywalczyła Paulina Lauk Owczarek. W kategorii młodzików najlepszy okazał się Szymon Zadka, drugie miejsce wywalczył Wiktor Zając, a trzecie Piotr Gietka. W kategorii juniorów wygrał Daniel Rakoczy,drugi był Robert Cwenar, a brązowy medal wywalczył Mateusz Baran. Wszyscy uczestnicy dostali koszulki oraz słodycze, natomiast najlepsze trójki wywalczył medale oraz puchary. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

9-11 grudnia 2016r. MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH  / W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek. Wśród najlepszych znalazł się Robert Cwenar uczęszczający na zajęcia tenisa stołowego w MDK Fabryczna Wrocław. Robert zagrał znakomite zawody i wywalczył indywidualnie brązowy medal Mistrzostw Polski. Wielkie gratulacje dla Roberta, który jest w kadrze narodowej Polski i ma szansę wystartować na następnych Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo!!!

parszewski122016

14 czerwca 2016r. - MISTRZOSTWA MDK FABRYCZNA / Na starcie stanęło blisko trzydziestu zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach.

• W kategorii żaczek wygrała Wiktorii Brzozowska, drugie miejsce zajęła Sara Wojciechowska, trzecie Julia Bilska. W żakach najlepszy okazał się Szymon Zadka, drugie miejsce zajął Joachim Gieysztor, a trzecie Piotr Gietka.
  • W kategorii młodziczek wygrała Eliza Gieysztor, drugie miejsce zajęła Julia Chmielowska, trzecie Paulina Owczarek-Lauk.
  • Najlepszym juniorem został Daniel Rakoczy, drugie miejsce zajął Paweł Sielski, a trzecie Robert Cwenar. Najlepszą juniorką została Zuzanna Gałka.