16 grudnia 2017 r. - Konkurs plastyczny pt. „Kartka Świąteczna, Boże Narodzenie, Nowy Rok”

Dnia 16 grudnia 2017 w MDK Świdnica odbył się wernisaż Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kartka Świąteczna, Boże Narodzenie, Nowy Rok”.

Laureatkami zostały dwie uczestniczki z naszej pracowni rysunku i malarstwa: Aleksandra Koshak otrzymała nagrodę, a Oliwia Szwarc wyróżnienie. Gratulujmy sukcesu!

5 grudnia 2017 r. - XX konkurs plastyczny pt. „Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna” pod hasłem: „Dumni z naszej ojczyzny”

Organizator: Dolnośląski Siedziba Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność”  Dolny Śląsk
II miejsce – Barbara Lipiec
III miejsce – Wiktoria Brzezińska
Wyróżnienie – Aleksandra Szwad
Wyróżnienie – Natalia Szuster
W XX edycji Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego pt. „Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna” z okazji 99. rocznicy Niepodległości, uczestnicy sekcji rysunku i malarstwa p. Miry Białostockiej zostali laureatami nagród i wyróżnień. Podczas uroczystego wernisażu, który odbył się w dniu 5 grudnia, w 150. rocznicę urodzin Marszałka J.Piłsudskiego zwycięzcom osobiście gratulował Dyrektor Departamentu Edukacji, p. Jarosław Delewski.

2 grudnia 2017 r. - XXI konkurs plastyczny pt. „Namaluj muzykę”

W XXI edycji Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego pt. „Namaluj muzykę” laureatem I nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych został Wojciech Szynalski -  uczestnik sekcji rysunku i malarstwa p. Miry Białostockiej. Serdecznie gratulujemy laureatowi sukcesu.

22 listopada 2017 r. - XI konkurs plastyczny pt. „Tęczowy kalendarz”

W dniu 22.11.2017 r. rozstrzygnięto Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy kalendarz” w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Tychach.

Na konkurs napłynęło 1871 prac z 202 placówek z Polski, Litwy, Ukrainy, Bułgarii, Serbii I Indonezji.

Jury wyłoniło laureatów 13 nagród specjalnych, 11 nagród i 116 wyróżnień przez kwalifikacje do wystawy.

Dwoje uczestników z naszej pracowni (Wojciech Szynalski oraz Dominika Łazowy) uzyskało kwalifikację do wystawy – gratulujemy wyróżnienia w tym prestiżowym konkursie!

15 listopada 2017 r. - Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Świat mojej wyobraźni”

Dnia 15 listopada w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie rozstrzygnięto III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Świat mojej wyobraźni”. Spośród prawie 2000 prac nadesłanych na ten konkurs jury postanowiło przyznać nagrodę także jednej z naszych uczestniczek, Aleksandrze Szwad. Serdecznie gratulujemy laureatce!

9 listopada 2017 r. - Wernisaż "Barwy niepodległości"

Dnia 9 listopada 2017 w Klubie Bolko w Świdnicy odbył się uroczysty wernisaż XI Konkursu Plastycznego „Barwy Niepodległości”. Na konkurs nadpłynęło 728 prac z 84 placówek oświatowych z całej Polski, jury przyznało nagrodę także jednemu z naszych wychowanków - Wojciechowi Szynalskiemu.

29 października 2017 r. - Wernisaż "Światłem malowiane"

Dnia 29 października 2017r. we wrocławskim klubie ANIMA odbył się uroczysty wernisaż I Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego dla Dorosłych pt. „Światłem malowane”.
Spośród prac nadesłanych na ten konkurs jury nagrodziło pracę naszej wychowanki Katarzyny Tokarz.

7 października 2017 r. - XX Dolnośląskiego Konkursu pt. „Duzi i mali mieszkańcy lasu”

W dniu 7 października 2017 we Wrocławskim Klubie ANIMA odbył się uroczysty wernisaż połączony z rozdaniem nagród dla laureatów XX Dolnośląskiego Konkursu pt. „Duzi i mali mieszkańcy lasu”.
Uczestnicy naszej pracowni odnieśli znaczący sukces - aż 6 osób zostało laureatami.

Nagroda - Julia Piasek
Nagroda - Maja Nowosielska
Nagroda - Kamila Dywan
Nagroda - Julia Mrozińska
Wyróżnienie - Wojciech Szynalski
Wyróżnienie - Oliwia Mielczarek

23 września 2017 r. - Konkurs Plastyczny IX OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE „KOT 2017”

Zespół „CEKDiM” Wrocław
Wyróżnienie: J.Wasilkowska, K.Ulatowska

9 czerwca 2017 r. - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 5 edycja Konkursu Plastycznego „Pomagając – stajemy się lepsi”- „Sprawmy, aby samotność nie stała się wykluczeniem”

MDK „Śródmieście”, Zarząd Główny Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta
Nagroda: S.Bondarenko
W ogólnopolskim konkursie plastycznym p.t. „Pomagając – stajemy się lepsi” laureatką nagrody została Sofija Bondarenko z naszej pracowni rysunku i malarstwa.

18 stycznia 2017 r.  - konkurs Spójrz okiem artysty – Pablo Picasso

Wernisaż Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2016 „Spójrz okiem artysty – Pablo Picasso“ organizowanego przez MDK „Śródmieście“ we Wrocławiu.

Do konkursu przystąpiło 76 placówek oświatowych i pracowni plastycznych z całej Polski, nadsyłając 522 prace wykonane przez dzieci i młodzież w wieku od 5 do 23 lat.

Laureatką wyróżnienia została Katarzyna Laska z MDK-Fabryczna.