Rozmiar tekstu:

Siatkarski sukces w Dzierżoniowie!

Nasza drużyna siatkarek MDK Fabryczna wzięła udział w turnieju mikołajkowym, który odbył się w Dzierżoniowie 3 grudnia b.r
Zajęliśmy II miejsce przegrywając jedynie, po emocjonującym i zaciętym tie-breaku z zespołem gospodarzy

Sekcja minisiatkówki w natarciu!

W ramach rozgrywek Volleymanii nasze zespoły trenujące w sekcji siatkówki MDK Fabryczna odnoszą co raz bardziej znaczące sukcesy:

dziewczęta w kategorii "trójek" w kolejnym turnieju Volleymanii, który odbył się 22.04 zajęły II miejsce, natomiast chłopcy w kategorii "czwórek" na turnieju, który odbył się 1.04 zajęli również II miejsce i jest to kontynuacja sukcesów, które odnoszą chłopcy:

po III miejscu w finale Wrocławia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, chłopcy z MDK Fabryczna w rozgrywkach Volleymanii pokonali oba zespoły , które wygrały tą rywalizacją on mistrzostwo Wrocławia i cały czas liczą się w rywalizacji o medale Volleymanii.

Turniej finałowy Volleymanii rozegrany zostanie 13 maja br. Liczymy na medale w tej rywalizacji zarówno w kategorii "3" dziewcząt jak i "czwórek" chłopców.