Typ imprezy | Zasięg | Nazwa, organizator, data |
Nagrody, wyróżnienia Imię i nazwisko uczestnika |
Nauczyciel: Aleksander Piechaczek - Zajęcia wokalne | |||
przegląd piosenki | Przegląd Piosenki Filmowej i Musikalowej WK Anima | II miejsce Duże Vivo | |
przegląd piosenki | Na jesienną nutę Kierunek PRZYGODA | I miejsce Vivo | |
festiwal piosenki | Festiwal Poezji Śpiewanej MIMOZA Fundacja Hobbit | II miejsce | |
festiwal piosenki | Festiwal Kolęd i Pastorałek CEKDiM, ul Kołłątaja, Wrocław | Nagroda Dyrektora CEKDiM we Wrocławiu Vivo | |
festiwal piosenki | Festiwal Kolęd i Pastorałek CK Milicz |
I miejsce Julia I miejsce Duże Vivo II miejsce Vivo III miejsce Wyróżnienie |
|
festiwal piosenki | Festiwal Piosenki Religijnej CK Brzeg |
III miejsce Duże Vivo
|
|
festiwal piosenki | Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej CK Syców |
I miejsce Vivo III miejsce wyróżnienia |
|
festiwal piosenki | „Jeszcze wiruje twoja płyta” WK Anima | III miejsce | |
konkurs poezji | międzyszkolny | IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Czesława Miłosza | I miejsce |
Nauczyciel: Magdalena Łakoma - Język angielski | |||
konkurs językowy | ogólnopolski |
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego MULTITEST CES Warszawa |
I miejsce XIII miejsce |
konkurs językowy | ogólnopolski |
Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS sesja zimowa dla kl. IV-VIII SP OLIMPUS WARSZAWA
|
VIII miejsce IX miejsce |
konkurs językowy | ogólnopolski |
Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUSEK dla kl. I-III SP OLIMPUS Warszawa
|
VI miejsce |
Nauczyciel: Katarzyna Konarska - Decoupage | |||
konkurs plastyczny | międzyszkolny |
„Jesienne kompozycje” ZS nr 9 we Wrocławiu
|
kwalifikacja do wystawy 5 prac |
konkurs plastyczny | międzyszkolny | „Liściaki” ZSP nr 18 we Wrocławiu | I miejsce |
Nauczyciel: E. Katarzyna Sienkiewicz - Ceramika | |||
konkurs plastyczny | wojewódzki |
Konkurs rzeźbiarski-„Najpiękniejsza szopka betlejemska” MDK Śródmieście |
Nagroda Wyróżnienie |
konkurs plastyczny | Konkurs rzeźbiarski-„Kot” CEKDiM Wrocław | Wyróżnienie | |
Nauczyciel: Agnieszka Gębicka – Grafika warsztatowa | |||
konkurs plastyczny | dolnośląski | „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki…” MCK Legnica |
1 nagroda
1 wyróżnienie |
konkurs plastyczny | XXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu „Ziemia jest jedna” MDK Śródmieście Wrocław |
1 nagroda 1 udział w wystawie |
|
konkurs plastyczny |
XXV Biennale Rysunku i Grafiki MDK Śródmieście Wrocław |
2 wyróżnienia 7 udział w wystawie |
|
Nauczyciel: Agata Łoposzko - Kołodyńska– Mała Dekoratornia | |||
konkurs plastyczny |
„Ptaki – fruwaki” C.K.Agora
|
udział w wystawie | |
Nauczyciel: Mirosława Puszman - Białostocka – Rysunek, malarstwo | |||
konkurs plastyczny | dolnośląski | „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” MCK Legnica | Wyróżnienia |
konkurs plastyczny | „Pocztówka z wakacji” MDK Jelenia Góra | Nagrody | |
konkurs plastyczny | dolnośląski | „Tradycje polskie” Anima Wrocław |
Nagrody Wyróżnienie |
konkurs plastyczny | „Barwy niepodległości” MDK Świdnica |
Nagroda Wyróżnienia |
|
konkurs plastyczny | dolnośląski | „100 lat dla Polski” MDK Śródmieście Wrocław | Nagroda |
konkurs plastyczny | „Anioły są takie” MDK Lubin | Nagroda | |
konkurs plastyczny | „Kartka świąteczna” MDK Świdnica |
Nagroda Kwalifikacja |
|
konkurs plastyczny | dolnośląski | „Niepodległość niejedno ma imię” Solidarność Wrocław |
Nagrody
|
konkurs plastyczny | „Okiem mistrza” – E. Degas MDK Śródmieście Wrocław |
Wyróżnienia Kwalifikacje |
|
konkurs plastyczny | „Korzenie kultury” MDK Krzyki Wrocław |
Nagroda Wyróżnienie |
|
konkurs plastyczny | „Kot” CEKDiM Wrocław | kwalifikacje do wystawy | |
konkurs plastyczny | „Moja Kartka Walentynka” DK „Zameczek” Kielce | Nagroda | |
konkurs plastyczny | dolnośląski | „Przyjaciel i obowiązek - zwierzak” Klub ANIMA Wrocław | Wyróżnienie |
konkurs plastyczny | dolnośląski | „Oto ja” Klub ANIMA Wrocław | nagroda |
konkurs plastyczny | „Ziemia jest jedna LAS” MDK Śródmieście Wrocław | wyróżnienia | |
konkurs plastyczny | „Kartka Wielkanocna” MDK Legnica |
nagrody Wyróżnienie kwalfikacje do wystawy |
|
konkurs plastyczny
|
„Modny element” MDK Fabryczna Wrocław | Nagroda | |
konkurs plastyczny |
Biennale rysunku i grafiki –„Niech żyje linia” MDK Śródmieście Wrocław |
nagrody wyróżnienia kwalifikacje do wystawy: |
|
Nauczyciel: Roman Wróbel – Nauka gry na gitarze, Zespoły | |||
konkurs muzyczny | wrocławski | Wybryk III LO we Wrocławiu | kwalifikacja do finału konkursu Zespół rockowy |
Nauczyciel: Magdalena Zambrzycka – Sztuka filmowa | |||
konferencja | ogólnopolski |
III Ogólnopolska Konferencja „Filmowe Psycho-tropy”
|
pokaz filmu |
festiwal filmowy | ogólnopolski |
Festiwal filmowy w Łagowie
|
pokaz filmu „Nuty wolności” |
Nauczyciel: Ewa Bylok - Akrobatyka sportowa | |||
zawody sportowe | międzywojewódzki |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej w Świdnicy
|
I miejsce (klasa MŁODZIK) I miejsce |
zawody sportowe | międzywojewódzki | Międzywojewódzkie Mistrzostwa „Miasta Leszna” w akrobatyce sportowej, | I miejsce (klasa PLUS) I miejsce. (klasa MŁODZIK) |
zawody sportowe | międzywojewódzki |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa „Jestem Akrobatą”
|
II miejsce II miejsce |
zawody sportowe | wojewódzkie | Mistrzostwa Dolnego Śląska w akrobatyce sportowej w Świdnicy, org. MKS Polonia Świdnica |
I miejsce (klasa I KROK) II miejsce III miejsce (klasa MŁODZIK)) |
zawody sportowe | wojewódzkie | Strzeliński Puchar Wiosny w Akrobatyce Sportowej Strzelin, org. Akro Fizjo |
I miejsce II miejsce III miejsce
|
Nauczyciel: Dariusz Majchrzak – Samoobrona, Boks Tajski, MMA, Samoobrona Karate | |||
zawody sportowe | międzynarodowe |
I Otwarty Puchar Europy w Fullcontact Karate Jelcz Laskowice, World Full Contact Karate Union |
I miejsce II miejsce III miejsce |
zawody sportowe | międzynarodowe |
II Otwarty Puchar Europy w Fullcontact Karate Jelcz Laskowice World Full Contact Karate Union
|
8 medali: 4 złote 3 srebrne 1 brązowy
|
Nauczyciel: Paweł Parszewski - Tenis stołowy | |||
zawody sportowe |
Grand Prix Kadetek Polski Związek Tenisa Stołowego PZTS Zielona Góra |
XX miejsce | |
zawody sportowe |
Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych PZTS Zielona Góra |
III miejsce indywidualnie | |
zawody sportowe |
Finał Ogólnopolski Szkolnych Zawodów PZTS, SZS Łaziska Górne |
III miejsce drużynowo | |
zawody sportowe | wojewódzkie |
II Wojewódzki Turniej Żaków DOZTS Brzeg Dolny |
I miejsce |
zawody sportowe | wojewódzkie |
Wojewódzki Turniej Żaków DOZTS Brzeg dolny
|
I miejsce |
zawody sportowe |
Mistrzostwa Polski Kadetek w Tenisie Stołowym Polski Związek Tenisa Stołowego PZTS Bilcza
|
IX miejsce (indywidulanie, debel mikst) |
|
zawody sportowe |
Mistrzostwa Polski Polski Związek Tenisa Stołowego Wisła |
I miejsce indywidualnie
|
|
Nauczyciel: Justyna Dorlet – Judo | |||
zawody sportowe | międzyszkolne | Zawody Mikołajkowe Judo Sekcja judo MKS JuveniaWrocław w Szkole Podstawowej nr 3 |
I miejsce III miejsce |
zawody sportowe | międzynarodowe |
Turniej Judo Młodzików i Dzieci VII OKAMI Cup Klub Judo Wilki Oborniki Śląskie |
I miejsce II miejsce III miejsce |
zawody sportowe | międzynarodowe | Turniej Judo Super Liga Judo Świdnica |
I miejsce II miejsce III miejsce |
zawody sportowe | wojewódzkie |
XXI Turniej Judo Dzieci Mietków 2019 ULKS „Błyskawica” Mietków |
I miejsce II miejsce III miejsce: I miejsce w klasyfikacji klubowej (11 klubów) |
Nauczyciel: Małgorzata Górnicka – Judo | |||
zawody sportowe
|
międzyszkolne | Zawody Mikołajkowe Judo Sekcja judo MKS JuveniaWrocław w Szkole Podstawowej nr 3 |
II miejsce III miejsce |
zawody sportowe | wojewódzkie |
Turniej Judo Młodzików i Dzieci VII OKAMI Cup Klub Judo Wilki Oborniki Śląskie |
III miejsce |
zawody sportowe | międzynarodowe |
Turniej Judo Super Liga Judo Świdnica |
III miejsce |
zawody sportowe | wojewódzkie |
XXI Turniej Judo Dzieci Mietków 2019 ULKS „Błyskawica” Mietków Gmina Mietków |
IV miejsce V miejsce |
Nauczyciel: Joanna Salamon - Piłka koszykowa, minikoszykówka | |||
zawody sportowe | dolnośląska |
Liga Dolnośląska U -16 Koszykówki kobiet DZKOSZ Wrocław |
III miejsce Drużyna Wyróżnione zawodniczki Awans do Ligii Lubusko - Dolnośląskiej |
zawody sportowe
|
Ogólnopolski Turniej Kadetek w Poznaniu ENEA Poznań |
V miejsce Drużyna wyróżnione zawodniczki |
|
zawody sportowe
|
międzywojewódzki |
Liga Kadetek U-16 Dolnośląski Związek Koszykówki |
VI miejsce |
Nauczyciel: Jakub Żeberski – Szachy | |||
zawody sportowe | V Mistrzostwa Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich MDK Bytom |
I miejsce I miejsce do lat 18 II miejsce do lat 18 I miejsce do lat 14 II miejsce do lat 14 I miejsce do lat 10 II miejsce do lat 10 III miejsce do lat 10 |
|
Turniej szachowy |
VI Otwartych Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty w Szachach Szybkich Częstochowa
|
II miejsce Jakub Żeberski |
|
Turniej szachowy | powiatowy |
Otwarte Mistrzostwa Żarowa Żarów
|
I miejsce w grupie do lat 11 II miejsce w grupie do lat 9
|
Liga szachowa | wojewódzki | IV Liga Okręgu wrocławskiego i podwrocławskiego |
III miejsce drużyny MDK Fabryczna Polonia Wrocław |
Nauczyciel: Tomasz Wieliczko - Piłka siatkowa, minisiatkówka | |||
zawody sportowe | turniej drużyn amatorskich |
Jesienny Turniej Piłki siatkowej w Dzierżoniowie OSiR Dzierżoniów |
II miejsce (uczestniczki II grupy) |
zawody sportowe | międzyszkolne | Mistrzostwa Wrocławia w mini-siatkówce – strefa Zachód w kat. „4” dziewcząt Szkolny Związek Sportowy |
II miejsce (uczestniczki I grupy) |
zawody sportowe | turniej drużyn amatorskich |
Walentynkowy Turniej Piłki siatkowej w Dzierżoniowie OSiR Dzierżoniów |
I miejsce (II grupa) |
Nauczyciel: Iwona Lewandowska – Piwnik – Taniec nowoczesny | |||
konkurs taneczny
|
XXV Open Poland Twardogóra Polski Związek Tańca | Ocena 6 | |
konkurs taneczny | First Step Dance Competition Namysłów | I miejsce | |
Nauczyciel: Karolina Bodziony - Mikłaszewicz – Taniec współczesny | |||
turniej tańca |
Turniej Tańca ,,Trendy” Borowa
|
I miejsce: Integro II miejsce: IMPULS II, Fabryka Tańca Fabryka Tańca II, Integro II III miejsce: IMPULS |
|
turniej tańca | dolnośląski |
Turniej Tańca Centrum Edukacji Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu |
I miejsce: Fabryka Tańca, Fabryka Tańca II II miejsce: IMPULS III miejsce: Integro, Integro II, IMPULS II |
festiwal tańca |
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec" Oświęcimi
|
II miejsce Fabryka Tańca |
|
turniej tańca |
III Ogólnopolski Turniej Tańca TOP 2019 Oleśnica
|
II miejsce grupa IMPULS II |