Nauczyciel 5th dan - Dariusz Majchrzak
Samoobrona Karate

Jeżeli chcesz wiedzieć jak "wygrać walkę bez walki" (poznać zasady psychologii walki), jeżeli chcesz obronić się przed silniejszym od ciebie agresywnym przeciwnikiem, to pomoże ci w tym nauka samoobrony bazującej na technikach karate i ju jitsu. Nauczysz się technik obezwładniania przeciwnika i wykorzystywania własnych warunków fizycznych podczas realnego zagrożenia. Nie martw się, że nie jesteś duży i silny - wiedza i umiejętności to więcej niż siła fizyczna.

16

Boks Tajski

Jest to najskutecziejsza odmiana tzw. stójkowych sztuk walki. Bazuje na uderzeniach i kopnięciach na wszystkie strefy (szczególności na kopnięciach niskich - typu low kick), wykorzystywaniu kolan i łokci w klinczu (bardzo bliskim dystansie gdzie przeciwnicy mogą się przechwytywać).

2a

MMA

Współczesna odmiana Ju Jitsu bez gi (tradycyjnego stroju do wschodnich sztuk walki potocznie i nieprawidłowo nazywanego kimonem). Łączy walkę w pozycji stojącej (uderzenia, kopnięcia i rzuty) z walka w parterze (dźwignie i duszenia, przetoczenia, trzymania i pozycje dominujące). Jest to najbardziej przekrojowa forma walki mająca przewagę nad innymi poprzez swoją uniwersalność zastosowania w różnych płaszcyznach walki.

IMG 0731

 


 
 

 

GALA MISTRZÓW - BUDO BUSHI

SUKCES NASZEGO ZAWODNIKA I TRENERA TOMASZA LEWANDOWSKIEGO NA MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH - MILIA FIGHT NIGHT W GUMMERSBACH W NIEMCZECH

Dariusz Majchrzak

Dariusz Majchrzak
Imię
Dariusz
Nazwisko
Majchrzak
Zajmuję się
Sporty walki, szeroko pojęty fitness
E-mail
dmajchrzak@mdk.wroc.pl
Ulubiona książka
"Przebudzenie" Anthony de Mello
O mnie
Staram się łączyć pracę nad ciałem z pracą nad umysłem poprzez inteligentnie propagowany sport. Sport, który kształtuje cechy potrzebne młodemu człowiekowi tu i teraz jak i w późniejszym dorosłym życiu: uczciwość, pracowitość, odwagę, inteligencję i empatię. Motorem mojego działania jest własna pasja. Jako nauczyciel i trener chętnie dzielę się nią z innymi.

Zajęcia tego prowadzącego:

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach?
Please wait