393965529 722881006537684 617932041846831239 n 1

Przypominamy o nachodzącym wydarzeniu, w którym nasza placówka weźmie również udział.
Będzie można zakupić piękne, wielkoformatowe grafiki, mniejsze prace, rękodzieło, ceramikę.
Nasi tancerze i muzycy wystąpią na scenie, będzie też można pomalować buzie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczestników z rodzinami.
Pomagajmy i bawmy się razem.

Poniżej treść udostępniona przez głównego organizatora, czyli Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Koncert charytatywny, występy grup tanecznych, akrobatycznych, muzycznych oraz kiermasz ciast, rękodzieła i obrazów.
Wraz z osiedlowymi partnerami połączyliśmy siły w działaniu na rzecz osób z niepełnosprawnością ze świetlicy terapeutycznej Tacy Sami:
Przedszkole nr 5 Wrocławskie Krasnale
Klub Integracji Społecznej
MOPS Wrocław ZTPS 4
MDK Fabryczna
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 22
Stowarzyszenie Pomocy Iskierka
Akro-Fizjo
Chór Magnolia
Chór Romantica
Świetlica Terapeutyczna Tacy Sami
W sobotę, 28 października o godz. 16:00 będziemy zbierać pieniądze dla świetlicy terapeutycznej Tacy Sami, mieszczącej się przy ul. Budziszyńskiej na Nowym Dworze.
Na naszej scenie wystąpią grupy dziecięce, młodzieżowe, a także osiedlowe chóry seniora i muzycy związani z MDK Fabryczna.
W holu głównym i kolorowym będzie można zakupić unikatowe wyroby hand made, zapleść warkoczyki, wziąć udział w warsztatach, zakupić książki na kiermaszu książki bibliotecznej.
Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na działanie świetlicy terapeutycznej Tacy Sami.
Datki zbieramy do puszek, pamiętajcie, żeby zabrać gotówkę!
Razem możemy więcej. Do zobaczenia